Izjava za za javnost ob poskusu združevanja javnih vzgojno-izobraževalnih zavodov v Postojni

V prilogi lahko preberete izjavo za javnost, ki smo jo pripravili ob poskusu združevanju treh osnovnih šol in vrtca v Postojni. Občina je pripravila združitev v nov javni vzgojno-izobraževalni zavod brez sodelovanja treh osnovnih šol in vrtca. Temu so se uprle vse tri ravnateljice šol. Podporo ravnateljicam in delavcem šol ter vrtca sta izrekla SVIZ (Sindikat vzgoje, izobraževanja in kulture Slovenije) in  MŠŠ (Ministrstvo za šolstvo in šport).

Ob teh dogodkih Združenje ravnateljev daje izjavo za javnost v kateri ostro nasprotuje nepremišljenim poskusom Občine Postojna.

Izjavo si lahko preberete tukaj.