Seminar o novem plačnem sistemu

Združenje ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva slovenije organizira Seminar o novem plačnem sistemu, ki bo v ponedeljek, 20. 10. 2008 ob 14.00 v Domu II. slovenskega tabora v Žalcu, Aškerčeva ulica 9a, 3310 Žalec.

Predavala bo Ksenija Mihovar Globokar, univ. dipl. prav., namestnica direktorja Službe Vlade RS za zakonodajo.

Predviden čas za seminar je dve uri, po obrazložitvi predpisov bo čas za vprašanja. Vsebina seminarja bodo teme, ki se nanašajo na plače v šolstvu in sicer obrazložitve Zakona o sistemu plač v javnem sektorju, Kolektivne pogodbe za javni sektor, aneks in dogovor h Kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja v RS, Uredba vlade o delovni uspešnosti iz naslova povečanega obsega dela, Uredba vlade o napredovanju strokovnih in drugih delavcev v šolstvu, obrazložitve izplačevanja redne delovne uspešnosti.
Prijavo pošljite na naslov oton.racecic@guest.arnes.si do srede, 15.10.2008.