IV. posvet Šola in ravnatelj

Združenje ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva Slovenije vas vabi na

4. posvet Šola in ravnatelj, ki bo 9. 10. marca 2011.

Srečanje bo potekalo v prostorih kongresnega centa Olimia v Termah Olimia v Podčetrtku.

PROGRAM POSVETA JE tu.

Gradivo:
– Načrtovanje učiteljeve kariere, Alenka Kovšca, Ministrstvo za šolstvo in šport gradivo1, gradivo2

– Vodenje in organizacija šole, mag. Vinko Logaj, Ministrstvo za šolstvo in šport gradivo

Prijava prenočitve

E-pošta: booking@terme-olimia.com

Kontakt za rezervacijo namestitve:

Faks: 03 582 90 24

Nočitev z zajtrkom po osebi na dan

HOTEL

ENOPOSTELJNA SOBA

DVOPOSTELJNASOBA

Wellness hotel Sotelia ****

105,20 EUR

79,2 EUR

Hotel Breza****

78,20 EUR

63,2 EUR

Rezervacijo sob v termah Olimia pričakujejo do petka, 4. marca, zato si prenočitev rezervirajte čim prej.
Turistična taksa je 1,01 EUR na dan.

Prijavo na kosilo 9. 3. izvedete ob elektronski prijavi. Kosilo bo v restavraciji Basilicum  v hotelu Sotelia. Cena je 15 EUR z vključenim  DDV in jo poravnate v restavraciji.

ORGANIZACIJA SREČANJA

Združenje ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva Slovenije v sodelovanju z Ministrstvom za šolstvo in šport ter Šolo za ravnatelje.

Strokovni posvet sofinancirata Evropski strukturni sklad in Ministrstvo za šolstvo in šport. Udeležba je brezplačna.