Obvestilo o aktivnostih v naslednjih mesecih

Spoštovani!

Obveščamo vas, da smo na spletnih straneh Združenja ravnateljev pripravili anketo o uvajanju tujega jezika v prvem triletju. Poznati morate vaše vaše uporabniško ime, ki je običajno elektronski naslov s katerim dostopate do skupne elektronske liste zdruzenje@ravnatelj.si. Če uporabniškega imena ne poznate, pošljite zahtevek na rejc.milan@siol.net, da vam ga posredujemo.
Pod zavihkom Ravnateljski smo odprli rubriko Poslovna obvestila. Namenjena je reklamnim obvestilom najrazličnejših podjetij, ki imajo interes poslovnega sodelovnja s šolami. Stran je za enkrat skromna. Če imate ponudnike, ki bi želeli oglaševati, jih prosim o tem obvestite.

V prihodnjih mesecih načrtujemo izvedbo oziroma sodelovanje na več posvetih in seminarjih.
   22. marec, posvet “Šola med moralo in družbo”, Ljubljani.
   21. april, Pravilnik o računovodstvu, krogotok knjigovodskih listin, informacije javnega značaja, Ljubljana.
   5. maj, Delovna razmerja, presežki, novosti… Ljubljana

Seminarji Poslovni bonton. Več ponovitev, predvidoma ob petkih od 13. ure dalje v Ljubljani.
Prva izvedba predvidoma 4. februar, Ljubljana.

Obveščamo vas še, da smo na spletnih straneh Ravnateljskega servisa objavili navodila, postopke ob imenovanju ravnatelja z naslovom Priročnik za imenovanje ravnatelja.
Dokument je objavljen pod rubriko Poslovanje zavoda.