Osnovna šola na Slovenskem 2009

Vabilo

Vabimo vas na 20. srečanje Osnovna šola na Slovenskem,
ki bo,15. in 16. aprila 2009, na Bledu.

Jubilejno 20. srečanje ravnateljic in ravnateljev, ki bo potekalo v sodelovanju z Ministrstvom za šolstvo in šport in Združenjem ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva Slovenije, bo z uvodnim nagovorom odprl minister za šolstvo in šport dr. Igor Lukšič. Državna sekretarka Alenka Kovšca bo predstavila pogled na OSNOVNO ŠOLO PRIHODNOSTI, rdeča nit seminarja bo STATUS RAVNATELJA. O tem bo spregovoril Milan Rejc. Perečo problematiko IZGORELOSTI PEDAGOŠKIH DELAVCEV bo predstavil dr. Viljem Ščuka.
V drugem delu seminarja bo dr. Jože Bazjek svetoval KAKO UČITI IN VZGAJATI V DIGITALNI DOBI, (Prispevek je opremljen z glasbo in je malo daljši.)
O LIKU RAVNATELJA bo govorila priznana strokovnjakinja za medosebne odnose Ana Nuša Kneževič.
Jasper Jull, priznani danski družinski terapevt bo predaval na temo POSLUŠNOST IN ODGOVORNOST.
Informacijska pooblaščenka bo spregovorila na temo  RAVNATELJ IN NJEGOVA VLOGA PRI VAROVANJU PODATKOV. Dr. Ivan Ferbežer pa bo predaval na temo PERSPEKTIVNI RAZVOJ NADARJENIH.

Organizacija: Didakta Radovljica v sodelovanju z Ministrstvom za šolstvo in šport in Združenjem ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva Slovenije.
Termin in lokacija: 15. in 16. april 2009, Festivalna dvorana Bled.
Dodatne informacije: Didakta Radovljica d.o.o., Gorenjska cesta 33c, 4240 Radovljica, telefon: 04/53 20 200, faks: 04/53 20 211, e-pošta: zalozba@didakta.si.

Program: tukaj.
Prijavnica: tukaj.