Neurje v Črnomlju

Spoštovani kolegice in kolegi!

V petek, 8. junija 2018, je hudo neurje s točo v Črnomlju in okolici hudo poškodovalo veliko javnih, stanovanjskih in drugih objektov, vrtov, njiv ter avtomobilov. Škodo sanirajo ljudje sami, v veliko pomoč so gasilci. Naravna katastrofa je prizadela tudi zaposlene v šolah in njihove družine. V Združenju ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva Slovenije smo se odločili, da se bomo aktivno vključili v pomoč in odprli transakcijski račun za pomoč prizadetim zaposlenim v osnovnih in glasbenih šolah.

Čeprav ni/ne bo čisto isto kot pred točo, lahko vsaj z naklonjenostjo pokažemo, da smo povezani tudi takrat, ko se narava razbesni.

Prostovoljne prispevke lahko nakažete na spodnji, začasni TRR. Zbrana sredstva bomo skupaj z ravnatelji, našimi člani iz Bele krajine, razdelili med najpotrebnejše.

Lep pozdrav in lep dan še naprej!

Gregor Pečan in Matjaž Barič

SI56 020100262755021